Kurumsal

BOMAK Makina, Dünyanın önde gelen firmaları ile Türkiye'nin ağırlıkla ilk 100'ünde bulunan firmalara (SIEMENS, BASF, SABIC, MEY DIAGEO, BP, CATERPILLAR, MANTRAC, ZIEMANN, AKSA AKRİLİK, PETKİM, AYGAZ, CENAL ELEKTRIK, ENERJİSA,  ZORLU ENERJİ, HABAŞ, KİBAR HOLDİNG, ERDEMİR GRUP, TOROS TARIM, TEKFEN HOLDİNG, EFES PİLSEN, ŞİŞECAM vb.) başarılı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Anahtar teslimi tesis, depolama tankları, basınçlı kaplar, teknolojik tesisat, ısı değiştiriciler, genel makina, çelik konsrüksüyon ve ekipmanların tedariktedarik, mühendislik, dizayn, imalat, montaj ve devreye alma süreçlerinde faaliyet göstermekteyiz. BOMAK olarak temel ilkemiz müşteri odaklı kalite, optimum değer, fiyat ve teslim zamanı faktörterini dikkate alan ürünler ve hizmetler sunmaktadır.Bu hizmetimizdeki başarıyı Toplam Kalite Yönetimi, Enerji ekonomisi ve güncel teknolojileri uygulayarak elde etmekteyiz.

Amacımız, değerlerimizden ödün vermemek kaydıyla en kısa sürede Türkiye'deki taahhüt sektörünün önde gelen 100 firmasından biri olmaktır.

Aşağıda sıralanan firmamıza özgün koşullar belirlenen hedefe ulaşabileceğimizin güvencesidir.

Firmamız;

 

  • İnsan faktörünün en önemli unsur olduğu bilincindedir.
  • Gelişime açık, kurumsal, güvenilir, bağımsız ve kârlı bir şirkettir.
  • Çalışanları ile liderlik sorumluğunu paylaşmaktadır.
  • Yüksek kaliteli ve teknik eğitimli işgücünün birlikte çalışması sonucunda, kendi sektöründeki en iyi şirketlerden birisidir.
  • Teknolojiyi ve her türlü bilgiyi doğru kullanıldığından müşterilerine rakiplerine daha uygun çözümler sunabilme yeteneğini kanıtlamaktadır.
  • Sosyal değerlere ve çevreye saygı duymaktadır.

VİZYON

MİSYON

Müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata, en kısa zamanda sunmak, sorunlara optimum çözümler üretmek, üstün iş ahlakı ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmek, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun, çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek çözümler sunarak güvenilir ve maksimum müşteri memnuniyetine odaklanmış bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir. 

Firmamız sahip olduğu ilkeli, takım çalışmasına inanan, konusunda uzman,teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerinin sorunlarına alternatif çözümler önerebilen,kurulduğu günden bu yana en yüksek kaliteyi sunma gayretinde olan nitelikli kadrosuyla SIFIR KAZA hedefiyle müşterilerinin güvenini kazanarak hızla büyümektedir.