Hizmetler

BOMAK Makine İmalat Sanayi Ltd. Şti. olarak müşterilerimize benzersiz bir kalite düzeyi sunmakla birlikte, üretkenliği ve güvenliği odak noktamızda tutuyoruz. Deneyimli mühendislerimiz ile anahtar teslim tesis kurulumu hizmeti veriyoruz. Yenilikçi sistemlerimiz ile daha üretken, uygun maliyetli ve çevreye duyarlı bir çalışma ortamı sunuyoruz. Özel tasarımlarımız, şirketinizin tam ihtiyaçlarına - hem bugün hem de yıllar boyunca geleceğe uyarlanabilir ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. 

 

✓  Basınçlı Tank Üretimi => Üstün hizmet anlayışımız ile basınçlı tank üretimlerimiz, hem endüstride hem de özel sektörde çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu sektörlerde endüstriyel basınçlı hava alıcıları ve sıcak su depolama tankları olarak yer alırlar. Mekanik mukavemete ek olarak, özellikle düşük sıcaklıklarda kullanılan basınçlı tank malzemeleri için yüksek darbe direncine sahip çelik kullanılmaktadır. Karbon çeliğin korozyona uğradığı uygulamalarda da, özel korozyona dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır.

✓  Proses Borulama => Profesyonel ekiplerimiz, üretim operasyonları boyunca sıvıları ve gazları karıştırması, dağıtması ve kontrol etmesi gereken üreticilere proses borulama çözümleri sağlamaktadır. BOMAK mühendisleri, endüstriyel sektöre özel işlemlerde kullanılabilecek proses boru bileşenlerini tasarlamanıza yardımcı olabilir. Yüksek saflıkta kaynak, bükme ve kesme metotları kullanılarak özel olarak üretilmiş malzemeler ile proses borulama imalatında müşterilerimize üstün hizmet vermekteyiz. 

✓  Karıştırıcılı Tank Üretimi => Karıştırıcılı tanklarının farklı türleri her türlü karıştırma gereksinimine uygundur. Farklı miktarlarda bileşenlerin hızlı bir şekilde birleştirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tanklar karıştırma işlemini etkin ve uygun bir şekilde gerçekleştirir.

✓  Isı Değiştirici Üretimi => Bir ısı değiştirici, iki veya daha fazla akışkan arasındaki ısıyı transfer etmek için kullanılan bir cihazdır. Akışkanlar tek veya iki fazlı olabilir ve ısı değiştirici tipine bağlı olarak ayrılabilir veya doğrudan temas halinde olabilir.

✓  Eşanjör Üretimi => elektronik veya mekanik bir cihaz tarafından üretilen ısıyı, genellikle hava veya sıvı bir soğutucu madde olan bir sıvı ortama aktaran pasif bir ısı değiştiricisi olan cihazlara eşanjör denilmektedir. Isı eşanjörleri, alan ısıtma, soğutma, klima, elektrik santralleri, kimyasal tesisler, petrokimya tesisleri, petrol rafinerileri, doğal gaz işleme ve kanalizasyon arıtımında yaygın olarak kullanılmaktadır.

✓  Kondenser Üretimi => Kondenser bobinleri, daha az miktarda suyla çalışmak için uygun, düşük hava direnci ve yüksek ısı transfer verimliliği ile patentli bir tasarıma sahiptir. Paslanmaz çelikten imal edilmiş standart kondenser bobinlerin üretiminde kırmızı bakır ve titanyum da kullanılmaktadır.

✓  Tank İmalatı => Mühendislik departmanımızın ve imalat personelimizin deneyimini kullanan Bomak, vizyonunuzu gerçeğe taşıyabilir. Sanat ve eşsiz yapılardan detaylı ekipmanlara kadar, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Özel tank imalatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

✓  Anahtar Teslim Teslim Tesis Kurulumu => Anahtar teslim tesis kurulumu, tamamen eksiksiz ve kullanıma hazır tasarlanmış, sağlanmış, üretilmiş veya kurulmuş ürün ve hizmetlerin birleşimidir. Anahtar teslim tesis kurulumu ile müşteri, kurulum ve üretim hattının tam ihtiyaçlarına göre programlanmış ve teslimattan sonra kaliteli ürünleri derhal kullanıma hazır hale gelmektedir. 

  Kimyasal Tank Üretimi => BOMAK kimyasal tankları, 316 ve 304 paslanmaz çelik, karbon çelik veya iç kaplamaya sahip bir karbon çelik tankta mevcuttur. Satın aldığınız  kimyasal tankın, saklamak istediğiniz ürünlerle uyumlu olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışmaktayız.

✓  Yakıt Depolama Tank Üretimi => BOMAK yakıt depolama tankları ile artan akaryakıt fiyatlarının ekonominizi ciddi şekilde etkilememesi için çalışıyor. Toplu yakıt fiyatlandırmasından yararlanmanızı sağlayarak, aylar ve yıllar içinde size para kazandıracak yakıt depolama tankları konusunda yardımcı olabiliriz. Yakıt depolama tanklarımız, hem yukarıda hem de yeraltı yakıt deposu için çeşitli kapasitelere ve konfigürasyonlara sahiptir.

✓  Tesis Kurulumu => BOMAK, tesis ve birim işletme bilgisini birleştirerek, çok çeşitli endüstri ve uygulamalardaki deneyimiyle endüstriyel tesis kurulum projenize değer verir. Endüstriyel tesis kurulumundaki tecrübemizi, prosesinize ilişkin talebinizle birleştirerek, mühendislerimiz ile bütçenizi ve zaman çizelgenizi karşılayan bir çözüm geliştiririz.

✓  Saha Tank Üretimi => Saha tanklarının tasarımı ve işletilmesinde, genellikle içinde bulunan akışkanın niteliğine bağlı olarak uygulanan birçok çevre düzenlemesi vardır. Saha tankları, yer altı depolama tanklarından farklıdır. BOMAK Makine İmalat Sanayi Ltd. Şti. Saha tankları petrol endüstrisi, atık maddeler, su, kimyasallar ve diğer tehlikeli maddeler gibi materyalleri sıkı sanayi standartlarını ve yönetmeliklerini yerine getirirken tutmak için kullanılabilir.

✓  Mekanik Montaj => Bomak, gereksinimlerinize yardımcı olabilecek deneyimli bir mekanik montaj ekibine sahiptir. Makine mühendisliği ve kurulum ekiplerimiz, tesis konsolidasyonları veya genişletme konusunda size yardımcı olmakla birlikte tesisinizin üretkenliğini koruyan, güvenli ve yüksek kaliteli bir mekanik montaj hizmeti sağlar.

✓  Yangın Sistemleri İmalatı => Yangın Sistemlerinde, iş kalitemiz, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlama ile kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız bireylerin ve işletmelerin riski yönetmesini sağlamaktır. Yangın sistemlerimiz ile tehlikeleri ortadan kaldırmak ve müşterilerimizin karşılaştığı riskleri azaltmak için en iyi ürün ve hizmetleri sunmaktayız.